Meist

RACETUNE

Meie aastatepikkuste kogemustega meeskond suudab välja tuua iga sõiduki tõelise potentsiaali!

Kas sinu pilku on liikluses haaranud mõni silmapaistev hobiauto? Oled kiirendus, ralli, rallikrossi, ringraja või hoopis offroadi autode fänn? Vähemasti oled kuulnud ülipopulaarsest “chip-tuningust”, mida saab paigaldada peaaegu igale sõidukile?

Caspar Puunurm

Autode ehitamine on nii kunst kui ka teadus. Kujutlusvõime ja visiooni ühendamine kaasaegse inseneri- ja materjalitehnoloogiaga, et luua ilusaid ja kiireid autosid. Alates õigete komponentide valimisest, uuenduslike meetodite väljatöötamisest, kohandatud kere ehitamisest või maksimaalse jõudluse saavutamiseks nõuab mu töö läbimõeldust ja tähelepanu detailidele. Pidevalt areneva tööstusharu juures on minu jaoks oluline olla kurvi ees ja teenida oma klientide usaldust mõistlike nõuannete ja usaldusväärsete lahenduste kaudu, mida toetab personaalne lähenemine ja teenindus vastavalt kliendi soovidele. Minu suurimaks kireks on mootorite ehitamine ja nende tuunimine. Naudin väljakutseid ning minu jaoks on oluline, et iga detail oleks ideaalne ja läbimõeldud. Alustades enda tööd defekteerimisest, vajalike osade väljaselgitamisest, erilahenduste väljamõtlemisest kuni mootori lõpliku ehitamiseni suudan tagada parima tulemuse. Tänu oma senistele kogemustele nii teoorias kui praktikas suudan klientide ideed ja unistused täide viia. Rahulolevad kliendid on minu töö viljaks ning ootan neid alati tagasi uute ja põnevate projektidega.


Tõnis Toome

Tõnis on lühikese jutu mees. Meelepärasteks tegevusteks on 3D skaneerimine, jooniste ning 3D mudelite koostamine, juhtmoodulite paigaldamine, võidusõidutehnika ehitamine ja metallitööd.


Lauri Leesmaa

Diagnoositud teise astme huviga autonduse vastu (skaala palju autod elu mõjutavad), olen valinud Racetune rehabilitatsiooniprogrammi. Antud programmis olen määratud sõidukite diagnostika ja tuuningu “katselenduriks” ning üritan seeläbi aidata neid vaeseid hingi, keda kimbutab samuti suurenenud huvi autonduse vastu. Jagatud mure on pool muret.

Jätkates tõsisemal toonil…
Tuginedes kogemustele ja teadmistele olles töötanud samade inimestega 5+ aastat sellel alal. Vahendades informatsiooni Eesti edasimüüjate võrgustikuga ja omades tehnilist tuge ka mujalt Euroopast.
Minu põhitegevuseks on kaitsta osapoolte huve teostades sõidukite kontrolli enne ja pärast tarkvara modifikatsioone.
Selle tegevuse käigus saavad vajadusel nii tarkvara arendajad kui sõiduki seadistaja tagasisidet ja selle tagasiside eesmärgiks on kliendi rahulolu kindlustamine ja parima tulemi kindlustamine.

Mallort Gregor

Huvi autode vastu tärkas mul juba noores eas, kui Eestis toimusid esimesed kiirendusvõistlused. Teadsin koheselt, et tahan autodest rohkem teada saada. Peale keskkooli asusin õppima Tallinna Tehnikakõrgkooli autotehnika erialale. Õpingute ajal osalesin praktikal ja tegin ka osaliselt tööd autoettevõttes. Olen autoerialal töötanud ca. 8 aastat, tegelenud chip-tuningu, tuuningvaruosade kui ka sõiduautode hoolduse ja remondi teenuse müügiga. Hetkel olen Racetune OÜ üks asutajatest ning minu valdkonnaks on tuuningvaruosade müük, kliendinõustamine ning vastutan selle eest, et iga projekt mis meie töökojast lahkub on kvaliteetne ja vastab kliendi ootustele!


Viljar Mäesepp

Olen tehnikaga tegelenud  juba üle kolmekümnene aasta. Hariduselt olen Autoelektrik, töötanud Eesti suurimates autoteenindustes ja asutanud mitu tuuningu ettevõtet. Autode juhtajude seadistamisega olen tegelenud alates 2007 aastast ja teinud seda sellest ajast kuni tänase päevani. Oma suuremad kogemused sain võidusõiduga tegeledes ja võisteldes aastaid nii Eestis, kui ka välismaal juba aastast 1999.

Olen nende aastate jooksul võitnud palju meistritiitleid kiirenduspordis, sõitnud ringrada, offroadi ja õppinud seeläbi tundma erinevat tehnikat, mis täna aitab mul vedada edukalt iga projekti. Mul on suur rõõm, et saan täna seadistada pea iga võidusõidu rutiini masinaid. Minu ülessanne on pakkuda meie majas kvaliteetset chip-tuuningut ja dynoteenust nii kiiretele tänavaautodele, kui ka 3000HP mürskudeni välja. Samuti aitan nõustada kliente ja seisan iga projekti kõrval nii nõu, kui ka jõuga.


RACETUNE

Koostööpartnerid & edasimüüjad

Tartu

Rakvere

Saaremaa

Pärnu

Soome

Soome

Küsi infot või pakkumist

TÖÖPÄEVADEL 09.00 – 17.00

Reti tee 6, Peetri, 75312 Harju maakond