Pöörane Gymkhana video

Autor: Autogeenius

Eelmise aasta lõpus saime teada, et Audi on koostöös Ken Blockiga ehitanud elektrilise S1 Hoonitron ralliauto. Elektriline sõiduk on inspireeritud kuulsast Audi S1 Sport Quattro rallikast, mis domineeris rallimaailmas 1980ndatel. Nüüd on sellega uus Gymkhana video kohal.

Elektriauto puhul on Ken Block ja Hooligani kamp video nimetanud vastavalt Electrikhanaks, mis leiab aset Ameerika täiskasvanute mängumaal Las Vegases. Nelikveoline, kahe elektrimootoriga S1 Hoonitron tagab muidugi lõpmata koguse rehvisuitsu.

Vast kõige huvitavam osa videost on just tüüpilise Gymkhana video automootori müra puudumine, mistõttu on enamus videost lihtsalt täis rehvi vilinat. Samuti on seepärast ka auto sees filmitud klippides kuulda Ken Blocki rapsimist rooli taga, mis kunagi varem pole läbi kõlanud.

Kirss tordil Audi fännidele on ka erinevad kuulsused Audi autospordi ajaloost. Muidugi on näha S1 rallikat, kuid ka vanemad ringraja masinaid nagu 90 Quattro IMSA GTO ja Le Mans’i prototüübid R8 ja R18 hübriidi näol.

Vaata uut Electrikhana videot siit:

Jaga postitust